hanulka11

Pečete sami vánočku?Nebo dáte přednost kupované?

Umí ji někdo uplést najednou ? Ne ,po patrech!!!

Nejlepší odpověď
Mili @

Taky si ji peču sama s mandlema a rozinkama – ale uplést najednou to nedokážu!
Jednou jsem to zkusila podle návodu, ale ňák se mi to všechno pletlo!!!
Tak jsem to nějak uštrikovala a stejně to bylo dobré!!!

Další odpovědi
janek66

Na vánoce si peču vždycky svou vánočku.Dávám do ní samé dobroty,rozin­ky,kandované a sušené ovoce,kousky čokolády…
Je pokaždé moc dobrá,jen to pletení se někdy až tak moc nevede,ale to chuti neubírá.

hanjimka

Peču si vánočku sama ale taky ji pletu po patrech.Kamarádka se mě to snažila naučit správně,ale nějak jsem se do toho sama zapletla.Možná to ale nebylo mou nešikovností jako spíš tím vínem co jsme při pečení ochutnávaly.Asi to zkusíme letos znovu a bez vína. 🙂

jarm

Peču vánočku sama – to patří k vánocům. Bohužel – nepletu ji najednou. Než kupovanou, tak raději tu moji (někdy i rozjetou)