Nikkol

Pečete někdy doma dort Napoleon? Máte opravdu vyzkoušený dobrý recept?

Doplňuji:
můžu vědět proč byla otázka přesunuta do aktualit když byla správně zařazena do vaření/recepty?

Doplnění administrátora:
Otázka byla přesunuta uživatelem, ale opravdu patří do vaření, byla proto přesunuta zpět.

Nejlepší odpověď
Deli

Ten neznám, ale dnes peču pro šestiletého synovce dort ve tvaru auta (jen 2D) 🙂
A pro nás jsem upekla „tarte Tatin“ – super!

Další odpovědi
lexx

to ne, ale v noci pančujem na garáži Napoleon cognac – spiritueux de France, levně, kvalitně

anonym

Ne,nepekla jsem ho,na mě je moc pracný.Jedla jsem ho,ale medovník mi chutná víc.Máš-li odvahu se do něj pustit,tady je recept od zdatných cukrářek.Ať se ti povede!Jsi odvážná,dej pak vědět,třeba se do něj pustím taky.

Zdroj: http://www.la­buznik.com/re­cipe.php?ID=22033