quentos

PC je opět kur…tizánsky pomalý, co už s tím? Defragmentaci mám za sebou,

defragmentoval jsem oba harddisky, a jako když nic. Při tom na obou discích je využita jen malá část jejich celkové kapacity. Netušíte, nemáte tip, co ještě provést? Dík.
Doplňuji:
mojitek: to byla první věc, kterou jsem udělal… vir tu není

Nejlepší odpověď
anonym

quentosi, pokud chces reseni, ktere te zbavi nutnosti neustale cistit a bojovat o prijatelny vykon … tak investuj tisic korun a dokup do pocitace 2GB operacni pameti. Kolik mas ted ?
Doplňuji:
kdokoliv ma mene nez 1gb ram pochopitelne bojuje o vykon a plynuly chod (beznadejne)

optimum je dnes 4GB a vice .. 2GB ram povazuji za minimum

http://pameti­.heureka.cz/

Další odpovědi
mojitek

a nemas tam Quentosi vira? Vir prohledava soubory a pracuje s nima aniz bys ty chtel,takze pro to PC jses vlastne dalsi uzivatel,proto pracuje pomaleji.Nech to prohledat antivirem.

Mas tam asi nejaky soubor ktery to brzdi.A ne vsechny viry antivir pozna.. Ale pockej az se prihlasi George nebo nekdo jemu podobny ,ja jsem jen tezkej laik

anonym

Kašlete všichni na viry my nežijeme v Rusku. Povív se na nastavení napájení v Ovl.panelech. Jestli není nastaven na nízký výkon. Potom – kolik používáš uživatelských profilů? Mě běžel počítač jak šnek když jsem byl v jiném /jak se tomu říká?/ jiný uživatel a přitom tam neběželo nic navíc a nastavení bylo stejné jako administrátor. To je zatím vše.

Terryle

Napadá mě jedna věc – nemáš zasviněný registry? To taky brzdí pc docela solidně. Sežeň si něco jako CC Cleaner nebo Glary Utilities… pokud už to dávno nemáš :)

quentos

Terryle zabodovala ;{)> teď už to fachá.

anonym

4gb ram a dvou a vicejadrovy procesor … jsou zaruka plynule prace s PC

vliv defragmentace, cisteni registru apod se precenuje, nakonec je to hlavne o tech dvou vyse uvedenych komponentach