Avatar uživatele
quentos

PC je opět kur…tizánsky pomalý, co už s tím? Defragmentaci mám za sebou,

defragmentoval jsem oba harddisky, a jako když nic. Při tom na obou discích je využita jen malá část jejich celkové kapacity. Netušíte, nemáte tip, co ještě provést? Dík.
Doplňuji:
mojitek: to byla první věc, kterou jsem udělal… vir tu není

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT před 4868 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

quentosi, pokud chces reseni, ktere te zbavi nutnosti neustale cistit a bojovat o prijatelny vykon … tak investuj tisic korun a dokup do pocitace 2GB operacni pameti. Kolik mas ted ?
Doplňuji:
kdokoliv ma mene nez 1gb ram pochopitelne bojuje o vykon a plynuly chod (beznadejne)

optimum je dnes 4GB a vice .. 2GB ram povazuji za minimum

http://pameti­.heureka.cz/

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mojitek

a nemas tam Quentosi vira? Vir prohledava soubory a pracuje s nima aniz bys ty chtel,takze pro to PC jses vlastne dalsi uzivatel,proto pracuje pomaleji.Nech to prohledat antivirem.

Mas tam asi nejaky soubor ktery to brzdi.A ne vsechny viry antivir pozna.. Ale pockej az se prihlasi George nebo nekdo jemu podobny ,ja jsem jen tezkej laik

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Kašlete všichni na viry my nežijeme v Rusku. Povív se na nastavení napájení v Ovl.panelech. Jestli není nastaven na nízký výkon. Potom – kolik používáš uživatelských profilů? Mě běžel počítač jak šnek když jsem byl v jiném /jak se tomu říká?/ jiný uživatel a přitom tam neběželo nic navíc a nastavení bylo stejné jako administrátor. To je zatím vše.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Napadá mě jedna věc – nemáš zasviněný registry? To taky brzdí pc docela solidně. Sežeň si něco jako CC Cleaner nebo Glary Utilities… pokud už to dávno nemáš :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
quentos

Terryle zabodovala ;{)> teď už to fachá.

před 4868 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

4gb ram a dvou a vicejadrovy procesor … jsou zaruka plynule prace s PC

vliv defragmentace, cisteni registru apod se precenuje, nakonec je to hlavne o tech dvou vyse uvedenych komponentach

před 4868 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek