kapaagama

Paypal, Co když na účtu nemám dost peněz?

Ahoj. Chtěla bych se zeptat, co se stane, když si objednám něco přes paypal (konkrétně na ebay) a na účtu nebude dost peněz. Zapomněla jsem si před platbou zkontrolovat stav účtu a můj disponibilní zůstatek je asi o 30 kč méně, než věc, co jsem koupila. Na mail mi přišlo, že je to zaplacené. Jsou za to nějaké poplatky? Nebo se platba zruší? Předem děkuju za odpověd :)

Nejlepší odpověď
quentos

podle zdroje se platba provede stejně, ale má to háček: účet PayPal bývá propojen s bankovním účtem nebo kreditní kartou. Pokud provedete na PayPal účtu transakci, na niž nemáte dost peněz, zbytek se strhne z daného bankovního účtu nebo kreditní karty. Pokud nemáte peníze ani tam, pak už záleží na konkrétních podmínkách Vaší banky (buď máte kontokorent a můžete jít do minusu, nebo máte problém a je třeba to okamžitě s bankou řešit).

Zdroj: https://answer­s.yahoo.com/qu­estion/index?qid=2010­0305073020AAV83AU

Další odpovědi
peka70

Paypal je propojeny s tvoji kreditkou takze kdyz nemas na paypalu penize muzete te to nemile prekvapit ze muzes neco koupit

anonym

goodnessrossi55@hotmail.com
ahoj drahá,
Mé jméno je miss Bože,
i, m zajímalo,
vy a je přátelský s
you.I by uvítal, kdyby se
seznámit co nejdříve,
můžete mi dostat přes můj soukromý
E_mail je uvedeno níže, takže můžeme
dostat se navzájem lépe poznat,
(goodnessrossi55@hotmail.com)
Docela věřím, že můžeme začít
Odtud protože to trvá, kdo zná někoho.
a také jsem vám poslat moji fotku,
S pozdravem,

dobroty.
_____________­_______
goodnessrossi55@hotmail.com
hello dear ,
my name is miss Goodness,
i,m interested in knowing
you and being friendly with
you.i would appreciate if we
get acquainted as soon as possible,
you can reach me through my private
e_mail stated below so that we can
get to know each other better,
(goodnessrossi55@hotmail.com)
I quite believe that we can start
from here since it takes one to know someone.
and also i will send you my picture,
Yours truly,

goodness.Vepište odpověď…