Partner už nemá delší dobu chuť na žádné intimnosti a už vůbec ne na sex, dá se tomu pomoci?

Když se ho zeptám, řekne jen, že nad tím už přemýšlel a neví proč to tak je, že se bojí, aby nebyl nějaký vadný. Dá se nějakým způsobem ta nálada na to zase navodit??

Doplnění:je mu teprve 24 let

Nejlepší odpověď
Kepler

Ve 24 letech by neměl být vadný a testosteron by mu měl tryskat i ušima. Asi se uplatnil stereotyp, takže by to chtělo něco rafinovaného na sebe. Musí ale mít při tom pocit, že sex chce on. Není ošklivých žen, jsou jen ženy, které se neumí učinit krásnými!

Další odpovědi
zjentek

Hmm… no já se bojím, že není vůbec nijak vadný.

Zdroj: zkušenost!

Edison

Většinou dá. Více poradí Dr. Radim Uzel, ale i tak nejspíš po nějakém popovídání, případně po vyšetření. Jednou z podstatných věcí je věk. Může to souviset s poklesem hladiny testosteronu s věkem.

peterd108

Asi nejses moc hezká a nevzrusujes ho. Samozřejmě ti to ale neřekne.

ivzez

Any,
to není otázka pro laiky, ale pro odborníky.

Edison

Vzhledem k jeho věku se kloním k Zjentkovi.

zjentek

No, taky se bojím, že tady v ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ nepůjde o věk.

Znova opakuji- zdroj: zkušenost! Buď to jde, anebo to nejde. Hotovo, tečka. ;)

Kepler

Když to jde, tak to jde. Když to nejde, řeknu: někdo jde!