EDA

PARKOVÁNÍ BABETY V ČINŽOVNÍM DOMĚ

Jaká jsou pravidla, když chci parkovat s babetou v průjezdu domu, kde mám „kolárnu“. Je to místnost rozdělená drátěným pletivem a jsou v ní umístěny i dva plynoměry společných prostor. Jaké a od koho musí být povolení, případně, kde se na to mohu informovat?
Doplňuji:
vlastníkem domu je Společenství

Nejlepší odpověď
Drap

Projednat s majitelem domu.

Další odpovědi
Syd

Jak napsal Drap – zeptej se onoho společenství vlastníků. Ale nevim nevim, co ti napíšou, nějak se mi ta kombinace plynoměrů a benzínových výparů nelíbí.