iceT

Pánové, zachovali byste se i vy jako gentlemani?

https://mojevi­deo.blindr.eu/vi­deo/milenka-na-uteku/461/?ut­m_source=fb&ut­m_medium=milen­ka-na-uteku&utm_cam­paign=rss

Nejlepší odpověď
Shef

Tak samosebou,to je snad povinnost každého muže,at je to i žena lehčích mravů,tak je prostě dobré zachovat jistou důstojnost,proto aspon jí zakrýt bundou,zima nezima,déšť nedéšť :)

Další odpovědi
gecco

To bych si vzal domů…
😉

Mc Merkurion

… to je pěkná blbost,co znám chlapy,tak ženskou většinou svlíkaj,tak proč tady dělaj opak,to je nahraný,anebo to dělaj proto,aby si šáhli >>> jsem potěšen,ani oni nejsou gentlemani …

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.