Avatar uživatele
Damiana

Pánové, vadí vám, když v tom, na co jste opravdu pyšní, je lepší vaše (nebo cizí) žena?

Jde zejména o nějakého koníčka, zálibu, sport, hru.
Jací jste v tu chvíli? Ale fakt, prosím upřímně…:-)

Odpovídat mohou pochopitelně i ženy se svými zkušenostmi s pánskou ješitností…:-)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, Andělé, johana 56, Drap, Lucijej, bolak, Lorrien, jirkajirka před 4014 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Znám jich několik,kteří nejsou schopní prohrávat,třeba při obyčejných hrách.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Orange

Nějak extra ne, minimálně mi to slouží jako motivace. Lepší budu obklopen lepšími lidmi než horšími.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nevadí , budí to obdiv a možná i trochu závisti k umu těch žen.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nerevarin

Trohu jo, ale snažim se to brát s humorem a křičím že je to jen náhoda. Ale fakt nesnášim lidi, co neuměj prohrávat a jsou vyloženě hnusní, pokud jim daná hra nejde. Když vyhravají, tak jsou jak sluníčko, samej vtip a očíčka zářivý, ale jakmile prohrávaj, byť třeba jen minimálně, tak dokážou přátelům nadávat a chovat se naprosto nemožně a negativně. Má to ale pozitivní bod. Při těchto hrách poznáte jaký ten člověk uvnitř je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Ne, proč?
Já teda jeshitnej nejsem, aspo'ň si to nemyslim. Svoji ženu ještě nemám, ale co se „cizích“ týče, nedělá mi problém například přiznat, že Katka Rusá je lepší ve scrabblu než já :{D> (a má bejt proč, coby dvojnásobná mistryně ČR má talent v rodině…)
I když teda nevim, zda uvádět jako příklad zrovna ji, když o sobě často tvrdí, že je v podstatě chlap :{D> (rýmičky apod. ) :{DD>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirkajirka

Moje žena je lepší řidička než já. Nevadí mi to. Ba dokonce to má své výhody.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Samozřejmě, to nesnesu ať se jedná o kohokoliv. Už od malička jsem zvyklej ve všem vyhrávat, měl jsem staršího bráchu a pokaždý když mě v dětství učil něco novýho, tak mě stačilo pár her a byl jsem v tom lepší než on (už doživotně). Stejně tak i v ostatních hrách s ostatními lidmi, jakmile mi něco nejde (jsem horší než nejlepší), tak je zle, druhá osoba je tím pádem buď „náhoďák“ a nebo „podvodník“, jiná možnost neexistuje :)

A hlavně když ta situace nastane, a já skončím v něčem druhej, tak mě zachvátí pocit strašlivý nespravedlnosti, a aby taky ne, když vím že jsem lepší než on/a a přesto vyhraje… :)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
jpau

Vadí mi, když v tom co dělám (a myslím si že to umím dobře) je kdokoli lepší nezávisle na pohlaví. Takže odpověď na Tvoji otázku: Ano, vadí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

V něčem mi to vadí víc a v něčem méně.
V každém případě to je motivace.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Damiana

bolak: A je to horší, když je to navíc ženská? Nebo tu nenávist dovedeš rozdělit spravedlivě?:-)

před 4014 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

No, ono se mi to moc nestává, že by mě v něčem na co jsem opravdu pyšnej porazila ženská :) ale když ta situace nastane, tak co si pamatuju, tak z vítězství v jedný počítačový hře, ve kterým sem troufám si skromě říct nejlepší na naší planetě :) (hádám podle toho že za dva roky se stovkami hráčů od mexika až po čínu má se mnou víceméně vyrovnané výsledky jen jeden Dán) jsem měl za ní dokonce radost, poněvač jsme spolu hráli cca 500× a když 500× za sebou vyhraješ, tak už to prostě začíná bejt nuda :)) a ona pak jednou vyhrála 10:9, a to sem jí upřímě gratuloval..

Popravdě moc dobře nechápu, jak někdo může s někým hrát hrát hru ve který pořád dokola prohrává, a ještě ji hrát s radostí :) já bych to asi nevydžel, já to znám vždycky jen z tý druhý strany, ale pravda je asi ta, že pokud je někdo zvyklej pořád prohrávat, tak to asi tak nebere, a když vyhraje tak má z toho radost, naproti tomu člověk kterej je zvyklej pořád vyhrávat, tak vyhrávání je „normál“, něco na co je zvyklej, něco s čím počítá, co se od něj očekává, a když prohraje, tak je pak nasranej, což vlastně znamená že šťastnější bude vždycky ten první případ…

před 4014 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

🙂

před 4013 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

a čemu ty se směješ, skupino č.1 :)

před 4013 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

jirkajirka: Tedy tohle přiznat, to je fakt slovo chlapa!:-))

před 4014 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek