Filip84

Pánové: utáhne vás žena 35+ na vaření? 😀

https://www.li­fee.cz/na-kafeecko/sexuolozka-laura-janackova-zena-po-petatricitce-utahne-muze-jenom-na-vareni-atraktivita-zacina-klesat_540172.html

Zajímavý rozhovor, nicméně jeho závěry jsou skutečně poněkud poznamenány tím, že klienty paní sexuoložky jsou problematické páry. A také margem jejího intellektu, přirozeně. 😅

Ovšem nechejme to stranou: jak moc je pro vás důležité, jestli a jak ženská vaří? Opravdu by vás, spíše, utáhla – mi je blbé říct o holce, které je 35–36, že je stará, tvl! 😆 – řekněme zralejší žena, jo, 35–40, co navaří, tak jako dobře, jak prostě ženská je s to navařit, no a nebo dvacítka, co ale navaří jenom ten čaj, a když budete chtít Kaffee, tak už musíte „vařit“ vy?

Nevím, ti klienti jsou asi fakt hodně 🤪, protože kdyby ženská navařila, a pak se se mnou nechtěla najíst, tak si budu připadat, no, blbě si budu připadat. To si raději navařím sám, ne, nejsem nesvéprávný, ani kojenec!? 👌🤦‍♀️ Ale tak každý jsme jiný.

Samozřejmě, pokud jsou zde dámy orientované na osoby stejného pohlaví, to jest na ženy, tak prosím, ale jinak je to opravdu pánská anketa.

Nejlepší odpověď
paul1

Utáhne mne na vaření.

Pokud dobře vaří, tak určitě. A pokud dobře vaří, tak umí určitě dobře i to ostatní.

Další odpovědi
Rokio

Utáhne mne na vaření.

Ale nechtěl bych s ní mít sex. A šlo by mi o to, aby uměla nejen dobře vařit, ale i vykonávala nějaké domácí práce a chodila do práce.

Nemusela by být ani nijak zvlášť krásná, ani mít vysokou školu, ani vydělávat přes 50.000 Kč čistého měsíčně.

Pokud jde o mě, tak bych dělal domácí práce. kterým se věnuji aktuálně a finančně přispíval na domácnost. Kromě toho bych dál pracoval ve chráněné dílně.

Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.