ahold

Pánové, můžete považovat úbytek testosteronu za pozitivní?

Třeba ve smyslu, že přestáváte být sexuálními štvanci a čas i energii využijete na jiné svoje koníčky? 😁

Odpovědi
Edison

Kdyb jsi četl k čemu je testosteron dobrý, nemohl bys tuto otázku položit.

Zdroj: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/za-co-vsechno-je-zodpovedny-testosteron

Smackdown

Nejvíce testosteronu mají gejove, jak v žaludku tak i ve střevech.

ahold

Edisone, kdybys četl dobře mojí otázku, nemohl bys takto odpovědět. 😁

Edison

Moje odpověď je naprosto správná, přesná a platná. Přesti si, za co všechno je testosteron vlastně odpovědný a dostaneš odpověď na svou otázku. Je to pár dní zpátky tady.

ahold

Ach jo.