Avatar uživatele
Pájo

Pánové,dámy. Byli byste ochotni si po svatbě odpustit kouření cigaret?

Klasiky i elektronických. Např. kvůli nenadálé změně zdravotního stavu partnera.

Nedávno jsme tu řešili, zda by byli muži ochotni vzít si příjmení své ženy…
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/panove-byli-by-jste-ochotni-si-pri-svatbe-vzit-spolecne-prijmeni-to-manzelcino?po­dobna=1
…s tím nebyl viditelně (u většiny mužů) problém…

Já se ptám podobně, aniž by to nějak blízce souviselo:

Byli byste ochotni si po svatbě na přání partnera odpustit kouření cigaret? Přijde Vám to jako blbost nebo byste nehleděli na svou tradici a partnerovi tuto možnost upřeli? ;)
Doplňuji:
Tak nějak jsem to čekal…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Pájo

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, franku, Wang, redy, BANAN93 před 4110 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
manon

Jsou věci, u kterých je sňatek nedůležitý. Které člověk udělá nebo neudělá pro partnera bez ohledu na to, zda jsou oddáni či ne.

Já osobně mám dojem, že bych ochotná pro zdraví partnera byla – ale vzhledem k tomu, že jsem nekuřák, je to statisticky nevýznamný názor :)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Lucijej Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

ani boha!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
redy

Jestli by to chtěl tak by to musel říct před svadbou,po svadbě by to bylo trošku pozdě.Jako že bych mu řekla po svadbě že mi pivo smrdí ať pije vodu.
Ty dva by měli mít vyřešeno co a jak,i další věc dřív, než stanou před oddávajícím:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

to je otázka typu čoby keby.
ale dobre – rozhodne nie.
ale …
podobne tvrdím, že nikomu by som nikdy niekomu nedal obličku (ledvinu), že by som si neprestal umývať nohy, … a pod.
Myslím, že tieto rozhodnutia padajú, až keď to KEBY nastane.
Nikto ie je prorokom ani vlastných činov.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
franku

Určitě ne!Mám slabou vůli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

Kvůli nenadálé změně zdravotního stavu partnera, bych nekouřil v její blízkosti…
Jinak je na každém, jestli chce přestat nebo ne, většinou se rozhodne až když je pozdě..... kouřím tak 5 let a když jsem jednou přestal na tejden a zašel do baru kde všichni kouřili a pil jsem kafe … tak jsem měl úplnej absťák :D
od 17 do 20 jsem docela kouřil trávu a u ní jsem na sobě nic nepocítil, když jsem přestal

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek