arygnoc

Pan prezident zrušil oslavu narozenin.

Hm.

To má proto, že mi zapoměl oslat pozvánku.

Nejlepší odpověď
anonym

Kdyby raději zrušil svoji funkci!

Další odpovědi
Elk

Kožený se do Prahy vlakem nedostane a ODS má truchlící den. Ještě že mu dali Plzeňáci – teda radní-patlaninu imitující obraz za 100 000 Kč !!!
arygnoc, nedělej si z nepozvání nic! Já taky neobdržel pozvánku na hral a přitom mám takové krásné propisky…
Sorry za sarkazmus, ale bylo to ve mně jako v koze. Jinak jsou věci, s kterými s ním i souhlasím.
Nevím, v jaké duševní pohodě budu, až budu odcházet v 70 letech do důchodu…

tom004

To je těžké,nad hradem je bezletová zóna,padákem by si pomačkali frizůru,řidiči stávkují,no a snad si nemyslíte,že „hosté“ ponesou dary pěškobusem.:))

anonym

Tomu se to hodi ! Je rad , ze usetri ! 🙂 -iv-

Housenka1973

Zasloužil by jen jednoho gratulanta. Nohavicu. Aby mu zazpíval „Pane prezidente…“