independent

Pamatujete si, že když byly volby za komančů, tak se neprodával chlast a v sámošce byly ty regály zakryté?

Nejlepší odpověď
ivzez

Pamatuji si zákaz prodeje alkoholu po oba dny voleb,
ale nepamatuji si zakrývání regálů. To by bylo zbytečné,
u pokladny by kupující stejně museli alkohol odevzdat.

Další odpovědi
Klaproth

Zákaz prodeje alkoholu si pamatuju, ty regály ne.

Drap

Nikdy žádné regály zakryté nebyli. Alkohol se neprodával a všichni to ve zdraví přežili.

zjentek

Tak či tak to byla zbytečnost, za komančů nebyl důvod chlastat.

Tomáš fuk, jestli volíš KSČ opilý, nebo střízlivý.
Neska se můžu ožrat, vybrat si lístek a vyrazit k urně a to už smysl má!

Emefej

Zakázaný chlast pamatuju nejenom při volbách, ale i na 1. máje, zakryté regály nikoliv.

Kepler

Já si nepamatuju ani na jedno.

marci1

Prodávalo se jen pivo 10°a regály v samoobsluze byly přikryty odshora dolů balicím papírem. 🙂

Lamalam

Nepamatuju. Byla jsem mlaďounká a chlast mě tehdy ještě nezajímal.