briketka10

Pamatujete si někdo na hračku měla v sobě magnetek, nebo kuličku, jen se popostrčila a už se valila dopředu..

byla ve tvaru válečku, alespoň já měla doma takovou a tady v klipu je
podobný :)
http://www.stre­am.cz/video/774557-pust-si-zvuk-a-tise-zirej

Odpovědi
Sůwa

Torzo takové hračky mám ještě doma, valila se ale dopředu po šikmé ploše a uvnitř byla kulička. Na klip se podívat nemůžu, jsem na hraně s limitem stahování.

briketka10

SŮWO taky jsem před časem objevila v malým kufříčku co mám ještě
prkotinky, praky,pexesa a ták z dětství jen zbyteček bez víčka a vnitřku,
valila se dopředu a stavěla, když ji nestačily síly tak se zvrátila zpátky..