Sea

Pamatujete si na svou první PC dosovou hru?

Jakou jste měli ve svém PC jako první a jaké byly vaše nejoblíbenější?
Doplňuji:
Díky za odpovědi všem 🙂 tak jsem si na to tuhle vzpomněla, zajímalo mě,zda pamatujete 🙂měla jsem nejradši Prehistorik, Prince of Persia, doom-ten starej-klasika), Blood,Duke Nukem, Pipe mania,formule,mo­torky,wolf 3D-to byla tenkrát pecka 🙂

Nejlepší odpověď
quentos

Prince of Persia? :{D>

ale do her jsem nikdy moc fanda nebyl. Bodycount a spol. …

Další odpovědi
lexx

Tetris, lepší hry jako Wolfenstein, Doom a Prince of Persia PC neutáhl, ale to byl Robotron v roce 1991, měl jenom dvě čtečky
na 5.25´´ diskety 360 KB a HDD 24 MB, to byla doba, co ?

arygnoc

pacman, tetris, doom.

hrám dodnes (doom, ale už v oknách).

WeeBear

Formule1.. 😁
Doplňuji:
Teď si vlastně vzpomínám – Doom jsme měli také, ten starý byl úžasný, jen měl málo kol, seděla jsem u něj jako malá dost často. 😁

anonym

Miluji 8mi bitovou hru „Boulder Dash“ bohužel ji tolik umělců vylepšilo, že nestojí za nic. http://www.uloz­.to/9755810/bou­lder-dash-zip

Ondrej01

Doom, The Vikings.. z Multiplayerů Marshmallow Duel :) A díky za připomenutí Prehistorika!

fablen

tetris a pak taková kočička co skákala do oken

MacChill

Incredible Machine

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?q=in­credible+machi­ne&um=1&ie=UTF-8&hl=cs&tbm=is­ch&source=og&sa=N&­tab=wi&ei=c90LT-ztOsyr-QaYm72nBw&biw=­1280&bih=845&se­i=dd0LT_6JO4-r-QazrcimBw