AndyT

Padání hry

Mám hru Lego Star Wars II : The original trilogy, a když ji začnu hrát tak hned mi v půlce první sekvence hra spadne. Máte to takdy někdo tak? A jestli ano, prosím, nevíte řešení?

Odpovědi
Jsemtady

Bud mas pomalej pc. Nebo ti chybi nejake video kodeky, pripadne directx. Stahni si nejakej video cocec pack, nove ovladace graficke karty, aktualni direct x. Koukni jestli mas dost mista na disku, pripadne muzes zkusit povypinat par nepotrebnejch programu.