Anny16

Ovlivňuje DPP příspěvek na bydlení a na dítě?

Jak se prosím posuzuje DPP a příspěvek na dítě / na bydlení? Jsem student a sama s mámou, máma pobírá příspěvek na dítě a na bydlení, protože peněz je fakt málo.. Mám možnost mít brigádu, max 4 tisíce měsíčně, víc určitě ne. Ale chtějí po mě podepsat dohodu.. Hlásí se to někam a přijde tak o příspěvek na dítě a na bydlení? Jde o to, že ani tak ty peníze nijak v rozpočtu nepomůžou, když by příspěvek vzali. Někdy to bude třeba jen ta tisícovka, někdy ty 4..
Děkuji moc za odpovědi a pomoc.

Odpovědi
JájsemRaibek

Samozřejmě. Veškerý příjem rodiny a společně posuzovaných osob se započítává.

Pepa25

Pokud budete nadále studovat, tak budete i při přivýdělcích nadále nezaopatřené dítě. Nicméně příjem se bude započítávat do rozhodných příjmů rodiny.

Anny16

Takže pokud tomu správně rozumím, příspěvky se buď zruší úplně nebo klesnou, že? Děkuji moc za odpověď.