Viktorie II.

Ovlivnilo zdražování potravin skladbu vašeho jídelníčku?

Nejlepší odpověď
zjentek

Ani ne, nejsem žádný zpátečník a tak pozvolna přecházím na energii ze slunce.

Již jako mladík jsem tak žil, jenže pak, přiznám, mě změna režimu na dlouhá léta jaksi zaslepila, chtěl jsem vše ochutnat no ale vše se již vrací do normálu, óóómmmm.......

Další odpovědi
paul1

Ani ne, dosááme obědy z restaurace za stejnou cenu a myslím i ve stejné kvalitě a v množství, které nám bohatě stačí i na večeři.

_Bůh_

Ne

hapiky

Předčasná otázka, Bude ještě hůře.

Janaj

Ano

Roman17

Ano hodně

šaryvary

ne v žádném případě jen ať se zdražuje lidé stále vyhazují jídlo takže asi nevadí

WhiteCrow

Jenom množství

alik360

Ano hodně.

Jiří Bohumil

Skladbu jídelníčku ani ne, ale tak nějak si víc vážím každého sousta.:-)

alik360

@šaryvary jo někteří, ale nebereš v potaz lidi co téměř neměly na jídlo a tak jak to podle tebe bude vypadat teď.