mosoj

Ověříte si svoji slovní zásobu ?

http://cs.what-character-are-you.com/m/cs/10­03/0.html

Osobně mám jedenáct správných odpovědí.

Nejlepší odpověď
Psychotic

14. Podělal jsem „konjunkturu“.

Další odpovědi
bolak

https://ctrlv­.cz/shots/2016/10/25­/bvHG.png

myslím že celkem slušnej výsledek, na to že používám všehovšudy 15 slov

Psychotic: máš 14 z 15ti, ale nevšimnul sis, že po odkliknutí se ti odpověď zobrazí buď červeně nebo zeleně? jsou tam i jiný testy, tak se zkus podívat na nějakej kde se testuje barvocit 😉

Doplnění: Psychotic: já zas podělal obliga..blabla­..něco, myslel jsem si že tam bylo obligátní, ale žádná odpověď nebyla správná, tak jsem dal Áčko a bylo to špatně, tak jsem to totiž dělal v autoškole, a přesto že jsem polovinu otázek nevěděl, tak jsem měl jenom 2 chyby.. myslel jsem že tenhle systém funguje u všeho

johana 56

http://cs.what-character-are-you.com/m/cs/10­03/result/5285­.html

Vypadá to, že na tom jsem celkem dobře, ani mně se nic neprobarvuje.

Kelt

Udělal jsem si ten test a mám 12 bodů.

Dochy

Bolak: Asi zalezi na prohlizeci, mne se nic neprobarvuje, rovnou to skoci na další otázku…

orwell

Jsem duší lingvista za 15 -:), ale přiznám se, že jsem třikrát trefil -:(
Takže tentokrát klika, ne znalosti.

RyuzakiKate

Taky 12… Začíná to být podezřelé.

redy

Velmi dobré…

No to nevím 8/15 – na druhou stranu jsem ani nevěděla co znamenaj některý slova.

quentos

14/15 – prý jsem „chodící slovník“.

Psychotic

bolak: Dík za upozornění. Projedu si ten test znovu. Slovní zásoba nemusí jít ruku v ruce se všímavostí 🙂