janhol

otvírání příloh v emailu

Ahoj, mohl by mě někdo poradit s otevíráním příloh v emailu? Mám windows 7, prohlížeč Google Chrome. Když dostanu email s přílohou, např. obrázky nebo prezentaci s koncovkou např. pps a otevřu jí, tak se mi to začne načítat v Powerpoint web app, ale nenačte se to. Musím to uložit a pak prohlédnou. Dřív se mi to ale normálně načetlo. Jestli někdo víte co s tím, prosím poraďte, děkuji.

Odpovědi
Questman

stáhni si nějakou .pps, potom klikni na takovou tu malou šipku na pravém boku bloku se stahovaným souborem a pak klikni na vždy otevírat soubory tohoto typu