Otehotnela jsem v zahranici

Byla jsem zamestnana v nemecku do 31.10. a od 1.11.2011 jsem nahlasena na pracovnim urade. 18.11 jsem zjistila, ze jsem tehotna osm tydnu. Existuje nejaka lhuta po ukonceni zamestnani v techto pripadech?

Nejlepší odpověď
Drap

Jaká lhůta ? Na co ?

Další odpovědi
Nikkol

Vy si myslíte, že když nahlásíte, že jste otěhotněla ještě v době kdy jste byla zaměstnaná, tak Vám zaměstnavatel zpětně začne vyplácet za to peníze? Na př nemocenskou nebo tak? Tak to snad jedině v případě, že byste otěhotněla se zaměstnavatelem 🙂