Drap

Otázku o matematice jsem smazal já.

Omlouvám se, odkaz skutečně z neznámých důvodů nefungoval. Omlouvám se Briketce 10 a Očko. Bod příležitostně nahradím.
Doplňuji:
Střídavě mám rozdíl 10 – 11 bodů. Pokusím se najít něco pro zábavu.

Nejlepší odpověď
briketka10

já se nezlobím..dej sem ňákou srandu jó :D
Doplňuji:
myslím, že bod zůstal, ale já Ti nemůžu dát hvězdičku nějak mi to nefunguje safra porte ☹

Další odpovědi
anonym

Drape, to je v pohodě. S mým jedním bodíkem není proč si lámat hlavu. Těch 25, co mi lítají mezi profilovými a celkovými body, mi vrtá v hlavě víc. Bylo to 15, a sotva jsem se ozvala i za Tvých 10, tak jsem je dostala navíc. No netrefilo by Tě z toho něco?