SinceX

Otázka pro smutného draka..

Promiňte, kolik Vám je? Nic proti, ale Vaše otázky se rovnají otázkám pubertálního dítěte..

Nejlepší odpověď
Jahoda

Já souhlasím. Nevím, co to je za otázky… Nechápu, proč se na toto dospělý člověk ptá. Má snad rozum, ne?

Další odpovědi
smutnydrak

… je mi 33 let… od 4 let čtu a píšu…jsem členem MENZY od roku 1992… a když zapojíš trošičku fantazie,tak by se ti mohla ukázat v mých otázkách taková malá nadsázka…ale zeptám se tě jinak?… podle čeho určíš že je otázka chytrá a nebo pitomá?… otázka je jenom otázka…a když se ti nelíbí a nebo nevíš odpověd,tak to prostě ignoruj...... svět není jenom samé vážno… 😁…doba kdy jsem se musel ptát sám sebe na co se můžu zeptat a na co ne,je zaplatpánbůh 21 let za náma… ale vlastně.....to znáš z učebnic,ne? 😁