SpiderRoy

otázka pro sázkaře

Zdravím, zajímá mě, jaký systém máte při sázení? Můj děda sází sportku. On vyplní 3 sloupce a já dva. Všecko typuju. Vy taky? nebo na to mate nejaky system ( den mesic rok narozeni, stastne cislo, atd) ?

Odpovědi
mosoj

Potěším tě je mně 67 let a sázím od ± 14 let ( sportku). Střídavě náhodně, svá čísla i rozpisy .
Moje nejvyšší výhra byla 13 000 Kč.
Doplňuji:
Jak se ale říká, naděje umírá poslední ! Sázím ale určitě za mnohem méně, než kuřáka přijdou cigarety. Čím je dražší sloupeček tím méně.

marci1

Když už někdy vsadím, tak čísla narození, věk, moje šťastná čísla, den podání apod. Někdy to vyjde. 🙂

Hamon

Mám stoprocentně spolehlivý systém, ještě ani jednou mě nezradil – nesázím :)
Kdybych sázel, vsadil bych na statistiku – jaká čísla jsou nejčastěji tažená, existují nějaké častěji tažené kombinace atp. A co se tak ke mně občas donesou vysoké výhry, hodněkrát jde o náhodný výběr strojem.