Avatar uživatele
chucky

Otázka pro PANENKU

Ahoj Panenko,
ráda bych se tě zeptala, jaké máš vzdělání, když tvrdíš, že maturita je zbytečná.
Je to docela šokující odpověd...
Doplňuji:
Ok, musela jsem se zeptat po přečtení Tvé odpovědi ze zvědavosti. V dnešní době se člověk musí snažit a vzdělávat se, aby mohl mít více možností kam poslat životopis a zajímat se o práci. Máš pravdu, ale na druhou stranu bez maturity je najít práci ještě těžší.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3914 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Otázka je sice směřována na konkrétního uživatele, ale i já musím s názorem trochu souhlasit. Manželka má maturitu před více jak dvaceti lety a v dnešní době jí je k ničemu. Psaní na stroji-minulost, sekretářské práce-minulost,....
Prostě kdo nejde z dobou má smůlu ať má vzdělání jakékoli.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Ahoj chucky nemyslela jsem to ve zlém jen jsem tim chtěla říct že moje mamka ju má a žádnou pořádnou práci například někde v kanceláři nikdy nesehnala,a ted dělá obyčejnou prodavačku protože je všude plno a obsazeno a sama mi řekla když jsme se spolu o tom bavily že to nic dnes neznamená.protože když chceš mít práci a peníze tak v dnešní době musíš brát vše co se naskytne. Takhle jsem to myslela.A když se v dnešní době ucházíš někde o místo a nemáš praxi tak tě nikde nevemou. jinak já jsem vyučená jako administrativní pracovnice.

TO S TEBOU NAPROSTO CHUCKY SOUHLASÍM ŽE SE V DNEŠNÍ DOBĚ ČLOVĚK MUSÍ VZDĚLÁVAT.JSEM RÁDA ŽE JSI MĚ POCHOPILA

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Ahojky, sice nevím o co se jednalo, ale s tou maturitou je to pravda. Letos to je 10 let co jsem maturovala a už tenkrát jsem jen slyšela: vy nemáte praxi?....jo, když vy půjdete brzo na mateřskou....pan ředitel chce mít 1 z českého jazyka....tomu jsem vzkázala, že až se bude maturovat z diktátů tak mu tu 1 přinesu a málem jsem je poslala do pr.... A tak to bylo pořád dokola.
A dneska má problémy sehnat práci i švagrová, která si dodělala Bc.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce