janek66

Otázka pro muže.Přejete ženě, dáváte jí letmý polibek.Co v tu chvíli dělá vaše levá ruka?

Mám takový zvyk že levou rukou ženu jemně uchopím zezadu za její pravé rameno a jakoby ji k sobě kousek přikloním.
Děláte to taky někdo?

Nejlepší odpověď
venkovan

Moje levá šátrá v její kabelce zda je v ní naditá peněženka či alespoň kreditka s napsaným PIN

Další odpovědi
anonym

Levou jí nenápadně z účesu odstraňuji to smetí ze stromu které jí tam venku spadlo.

poa.li

Vůbec si vlastně neuvědomuji, co v tu chvíli dělá.. Má pravá drží tu její pravou a levá visí pravděpodobně volně podél těla…

fcoop

Máš bezva zvyk.
Co se mé ruky týče – nechtěj to vědět,zčernal by ti svět.