EVIL

Otázka pouze pro holky

Co je pro vás nejvíce romantického? :) jaké místa? myslím konrétně a jaké věci se vám líbí jako např projetí rukou ve vlasech :) atd a co se vám naopak nelíbí? :) thy za odpověd :)
Doplňuji:
panenka<<<<< chtěl bych být dokonalý muž :)

Odpovědi
panenka

Mě se líbí jak ty píšeš projetí rukou po vlasech a kolem uší to kolikrát i zaspím 🙂,hlazení po zádech,a zbytek si nechám pro sebe .-)
a nelíbí se mě žužlání na uchu,hlazení na bokách (to lechtá) ježdění po noze (taky to lechtá)
Doplňuji:
A na co to chceš EVILE vědět jestli se tě můžu zeptat.

iceT

Mě se líbí,když se můj partner ke mě zezadu v posteli přitulí a obejme mě,to pak můžu klidně spinkat.
Co je absolutně neromatika,tak když občas začne chrápat,to se mi fakt nelíbí.

sara-sara

Procházka noční Prahou…) Je to možná zvláštní, ale mně osobně se nejvíc líbí, když mi přítel říká jménem) Fyzická potěšení si nechám pro sebe, ale nemám ráda, když mi přítel sáhne na břicho :)
Doplňuji:
Souhlasím s ice.T – taky se mi moc líbí, když se takhle přitulí))

Andělé

Když se na mě chlap opravdu upřímně zamilovaně podívá.Zamilované oči člověka,kterého miluji mě opravdu dostanou. A nenucená pozornost.Pak mi je jedno,jestli jsme doma nebo na romantickém místě.Hlazení ve vlasech,mazle­ní,dotyky jsou přirozeně krásné snad pro každého:-)Naopak mě odpuzuje lhostejnost a přivlastnování.

hornik.

Mě by se líbilo hlazení vlasů ale jsem plešatý jako Fantomas. Líbí se mě plavba po moři, to jsou místa která se mě líbí. Thy:)

AndreiRanger

Nemůžu nereagovat promiň:-)

To s tím dokonalým mužem, to nezjistíš tady, kdyby ti něžné pohlaví odpovědělo 100× bude to pokaždé jinak. A výsledek bude nula, co se jedné líbí, druhá nemusí…

Nikdy nic nezkazíš tím, když budeš naslouchat, naopak se hodně dozvíš a pak budeš vědět jak být dokonalý pro každou z nich;-) Jediná věc, která podle mě všechny dívky pojí, je touha potom mít rytíře v lesklé zbroji, který umí odložit brnění, když se mu potřebuje vybrečet na rameno;-)