CZ Adam

Otázka ohledně GTA SA Multiplayer

Zdravím ,mám server na GTA San Andreas (Realna zeme 7.4) a vždy se na začátku ukážu u nemocnice v Las Venturas.Jde nějak udělat aby jsem se objevil tam kde sem skončil nebo na jiném určeném místě.

Předem děkuji za vaše odpovědi
Doplňuji:
Třeba nějakou úpravou

Odpovědi
dan1005ful1

To bohužel nejde ale když se zaměstnáš tak se většinou zobrazíš u příslušného povolání.

Danielson

Tak jednak /register heslo a /login heslo. Administrátoři to mají taky tak /elogin…
jestli jsi registrovaný, pokaždé se přihlásíš, tak je chyba v nadstavení serveru.