tucnakscot

Při používání ostropestřce cítím neklid v těle. Myslite, ze je to tím ostropestřcem?

Ahoj lidi, pri pouzivani ostropestrce citim neklid. Citim neklid v tele. Myslite, ze je to ostropestrem? Dekuju za radu.

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud se tvůj neklid projevuje zvýšenou peristaltikou – ano, může být…
😉

Další odpovědi
annas

Ostropestřec čistí játra a žlučník. Jejich oslabení vzniká jednak špatnou stranou, jednak je způsobuje strres, tedy ovlivňuje je psychika..

Když se začnete čistit bylinkami, zpavidla se váš stav zhorší, tzn., že organismus reaguje. Může vzniknout neklid, ale třeba i průmy nebo zácpa.

Mám zkušenosti s léčením bylinkovými extrakty. Když organismus začne reagovat, opakluji, stav se zhorší. Je třeba snížit dávkování. Nevím, jaký maíj kapsle či tablety obsah, tedy množství ostropestřce.

U léčení bylinkami platí, že každé zhoršení vede k postupnému zlepšování.

Je to moje zkušenost, neznám váš zdravotní stav, jak máte orgány poškozené, nebo jde o prevenci, i když játra a žlučník se nejlépe čistí v březnu a dubnu. Tudíž jen kosntatuji, i když u vás to může být jinak.

briketka10

Používám Ostropestřec kapky na játra poničená
léky a žádný neklid v těle necítím možná se něčeho

obáváš a jsi ve stresu a cítíš ten neklid právě z toho.

http://ona.id­nes.cz/detoxi­kace-jater-0k6-/zdravi.aspx?c=A140318­_114719_zdravi_pet

Drap

Myslím, že ostropestřem to neni

burizonka

Ostropestřec nezpůsobuje neklid, ba naopak pročištuje játra.