Gabilka

Ostropestřec

Nemáte někdo zkušenosti s očistnou kůrou – Ostropestřec?

Nejlepší odpověď
anetadela1

Já jsem ho jednu dobu jedla v tabletách koupených v lékárně. Prý mi to pročistí játra. Žádnou změnu jsem nepocítila, jestli jsem měla.

PRO Michala: to není pravda, že je to jen pro alkoholiky. Mě to bylo doporučeno i jako prevence a nejsem žádný alkoholik!!!
A myslím, že tento portál není o nabízení služeb.

Další odpovědi
Michal

Vážená paní,na klasickou očistnou kůru tato bylinka není.To je pro lidi,kteří nadměrně požívali alkohol a ničili si játra.Já bych doporučil kopřivu,ne v nálevových sáčcích,nebo Očistnou směs bylin.Mám dobrou zkušenost se směsí pod půvabným názvem :Šarm.
Jistě vám ve specializované poradně poradí víc než já.Hezký den Vám přeje Michal.Já vám mohu nabídnout masáže těla ,pokud jste z Prahy.Je samozřejmé, že si někoho můžete vzít ssebou.Tel77600239­4do 20h od 9h.ranní.Provádím i peeling těla a obličeje.Jako žena si asi budete přát upravit obličej!?A jako očistu těla jsem zapomněl na tekutiny-pitný režim.

Zdroj: život,práce v nemocnici

uča

ostropestřec je velmi vítaným pomocníkem při regeneraci jater . k dostání je olej pro studenou kuchyni. je vhodné ho používat do salátů a přidávat ho do zeleninových šťáv doma lisovaných . tzv. jarní očistná kůra je prevencí a tady je ostropestřec namístě