Monyszek

Co by jste doporučili na přibrání?

Nemyslím tim nějaké prášky nebo něco podobného, spíš různé tipy, jak přibrat. Měřím něco málo přes 160 kg a nemám ani 50 kg, takových 47/48 a chtěla bych aspoň trochu nějaké to kilo přibrat..Co by jste doporučili?

Nejlepší odpověď
Andělé

Na podvýživu dětí či seniorů lékaři doporučují Nutridrink. http://www.nu­tridrink.cz/
Je to vynikající výživný mléčný nápoj na skutečné dodání potřebných živin. Pravidelné užívání podpoří i nárůst váhy.
Jeden vyjde okolo 50 Kč,vyplatí se balík po 6 ks/ 240 Kč. :)
Doplňuji:
http://www.doc­simon.cz/sear­ch.php?find=nu­tridrink&gclid=CPX2­6K-rw7YCFYlc3godW1sAPw

Další odpovědi
zjentek

no ale na výšku 160cm máš 50kg ideální váhu u ženy ..co blbneš? Vždyť v dnešní době jsi jedna z mála, kdo si drží linii ..nechápu ,)
Doplňuji:
to, co tady čteš v odpovědích o tuku, cukru, mc donaldu, fast foodu a tak podobně je všechno hloupost!!! Nemusíš na ničem z tohoto přibrat ani ťuk. Jde o tvou látkovou výměnu, co jsi za typ člověka, ale to mi nevíme. Dle ájurvédy můžeš být typ váta a tím pádem můžeš být absolutně zdravá a mít mnoho předností, nenech si tady zničit zdraví holko ,)

briketka10

jez více bílkovin a sacharidů, 5× denně..
taky vážím jen 55kg měřím 172cm a
nemohu přibrat a do špitálu se mi nechce,
aby si mysleli, že jsem nějaký anorektik :))
zde máš nějaké tipy na zdravé přibrání na váze..
http://zena.cen­trum.cz/zdravi/hub­nuti/clanek.phtml?id=73­2179
http://www.bio-life.cz/clanky/cvi­ceni-postava/jak-zdrave-pribirat-na-vaze.html
http://www.go­ogle.cz/search?hl=cs&new­window=1&q=jak+­b%C5%99ibrat+na+v%C3­%A1ze+zdrav%C4%9B+&oq=ja­k+b%C5%99ibrat+na+v%C3­%A1ze+zdrav%C4%9B+&gs_l=­serp.12...359488­.378565.0.382417­.27.26.0.1.1.0­.177.2286.22j4­.26.0...0.0..­.1c.1.8.serp.C-4OPimsQBA
Doplňuji:
pangamin jako doplněk stravy je
výborný dodá chuť k jídlu a vit. B
komlex :)

Michal Kole

To je už těžší problém než u hubnutí, to chce lépe poradit se u doktora.

Ale asi změnit životní styl a jídelníček

Drap

Více cukrů a více tučného. A jde to samo, více než by člověk chtěl.

pusinka50

Já myslím, že máš ideální váhu. Ideální váha je výška minus sto minus 5–10%, což znamená vážit 44 – 52 kg. Tak to neřeš a nech si něco do zálohy, až postupně s věkem začneš tloustnout a to bude cuby dup, po pubertě, tak budeš za nižší váhu jen ráda

alex.agent

Určitě bych si zašel na tučná jídla, do McDonaldu, KFC a koupil si domů hranolky a pizzu, užívej si to :D a zloustneš hned, jinak si se přepsala, napsala si, že měříš 160 kg ale to je jedno :D

Orange

Stačí jíst nezdravou stravu a je po problému.

terry

Zkus vit.B. Po jídle. Dlouhodobě.

honza19hk

maso,špek,guláš s 20 knedlíkama, atd..Když budeš baštit jen zeleninu nepřibereš.

Reezo

Ahoj prodává se takovej speciální čokoládovej dortík, který je malej a má cca 2500 kalorií jeden. jde to přes ně rychle, ale nevím jak se teď jmenuje ten dortík.

postcd

Pokud nechceš přidat tuk jak tu mnozí radí, tak je třeba cvičit, vyvíjet fyzickou aktivitu, i v podobě chůze/běhu, práce na zahradě a k tomu samozřejmě jíst přiměřené množství kalorií co si tělo žádá.

RyuzakiKate

Žrát jako hovado.

zjentek

hmm ..supr ..tohle vlákno tady ohrožuje holku (tak říkám všem bez rozdílu věku) přímo na životě ,) ..takže pro tazatelku- fundovanou odpověď v tomto případě podává nikdo jiný než michal kole ,)

zjentek

cítíš se snad nějak zle? ..protože jestli ne, tak se nesnaž přibrat, znám spoustu důvodů, kdy ti to bude na obtíž a naopak spoustu těch, kdy ti štíhlá linie bude ku prospěchu, nenech se tou nemocnou společností vyviklat ,)