Kacka28

Co je lepší na játra Flavobion, Sylymarin, Ostropestřec, Lipovitan nebo Essentiale? Děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Silymarin – výtažek z ostropestřce.
Falvobion – jeho složkou je rovněž ostropestřec.
Lipovitan – také obsahuje ostropestřec
Essentiale – účinnou složkou preparátu jsou esenciální fosfolipidy – ten neznám.

Z netu – charakteristika léků. Můžete si najít, když zadáte název.

Osobně užívám čistý ostropestřec. Ale nevím, jaké máte potíže, který přípravek by vám nejléoe vyhovoval. Nedá se říct, pro koho je který přípravek nejlepší.

Je třeba, abyste se poradila s lékařem nebo lékarníkem.

Další odpovědi
da ny

To nevím, ale já sama bych šla do Ostropestře mariánského.
V případě zdravotních potíží a léčby bych dala na radu lékaře :)

marci1

Dle zkušeností jiných Ostropestřec mariánský. 🙂

MK44

Do mně cpali všechny. Zatím žiju. Z ostropestřce se dá udělat dobrý „čaj“ 🙂

ivzez

Kačko, na játra si nic „neordinuj“ sama,
užívání by měl vždy stanovit/určit lé­kař.

Poznámka:
Co jednomu prospívá, může mít u jiného nulový efekt.
V otázce zdraví se nespoléhej na rady z internetu!

zloba987

Záleží, co máš za problémy, ale s doplnky Lipovitan mám super zkušenost, hlavně s Lipovitanem Duo, který mi dost pomohl po mononukleoze :)

faap

Je to na předpis? Též jsem měla mononukleozu a mívám občas špatné jaterní testy

zloba987

Nene, je to volně prodejné, určitě se na to poptej :)

faap

Tak už jsem se ptala a mám koupeno. Beru zatím 14 dní, tak snad to pomůže.