Adri ..

Originál nebo Cover?

Mnoho lidí po internetu dělá cover na různé písničky. Posloucháte radši originály nebo covery ? Nebo to máte jako já, že někdy cover, někdy originál ? Máte na doporučení nějaké cover zpěváky z ciziny ? např. Alex Goot, Megan Nicole ..

Nejlepší odpověď
beer

Jak které, ale mám rád hodně starou muziku počíneje 30. létama. Všechno bylo tenkrát mono a ty new verze ve stereu jsou leckdy hodně dobrý..

Další odpovědi
lexx

Jenom origoš, i za cenu horší kvality. Ten šum a praskot staré desky…to je lahůdka.

briketka10

dávám přednost originálům, Věra Špinarová se svou Tenkrát na západě, se mi líbí a několik dalších teď si nevzpomenu, ale jsou to starší písničky né moderní..

Ella

Jak co, přesně jako ty :)
Měla jsem ráda písničky od Tylera Warda – s partou, nebo skupinou?, přezpívávali různé písničky, psali vlastní a ty jejich verze se mi líbíly víc než originály :) ale spíš ty starší. Když tak jeho tvorbu najdeš na YT :)