hanayka

opuštěná andulka

včera ráno mi zemřela jedna ze dvou andulek.Ta druhá zůstala opuštěná, sice štěbetá a žere ale mám strach aby nezemřela!Co mám udělat všechno proto aby se ji nic nestalo??
Děkuji za všechny odpovědi 🙂
Doplňuji:
to právě nevím.nevšimla sem si žeby měla nemoc a měla 2 roky takže bydu kontrolovat tu druhou a uvidíme jestli je to vhodne koupit druhou s důvodem stěhování do bytu

Nejlepší odpověď
www

Uvidíš časem.
Pokud změní chování (bude smutná), není přece problém koupit další 🙂
Zkušenost

Další odpovědi
elektrikář

Někdy stačí dát do klece zrcátko nebude se cítit sama.

ten který je

Záleží také na co andulka umřela.Pokud na nějakou infekční nemoc nebo stářím.Nyní sleduj pozorně druhou andulku,zvláště její zdravotní stav a když bude do měsíce vše v pořádku,můžeš jí koupit novou.

ahold

Jak píše Elektrikář- zrcátko funguje.
Taky je dobré zavěsit nad bidýlko nějakou drobnou hračku. Já jsem dala takový malý zvoneček.a bylo po smutku.
Tak dlouho si sameček do zvonečku zobal, až se naučil vydávat podobný tón. Bylo to legrační.

hanayka

To je asi pravda ale nejsem zrovna profík v chovu andulek tak jak ji má co nejvíce rozveselit ?

hanayka

to je asi pravda zkusím to děkuji 🙂