Autista

Opravdu musím uvádět zdroj, když mám danou znalost ze školy ?

To mám psát do zdroje na odpověď odkud pramení mé vědomosti jako třeba mozek nebo levá hemisféra mozková nebo škola, život ? Nebo to chcou jen stránky? Což se mi nezdá vzhledem k nedávné události.

Odpovědi
JájsemRaibek

Pokud se jedná o tento server, kde je u odpovědi uvedeno, abyste se podělili o zdroj, tak není to nutnost.
Většinou se zdroj uvádí tehdy, pokud chci, aby si tazatel mohl prostudovat mou odpověď obšírněji, tak uvedu zdroj, kde je mé tvrzení doloženo, popř. odkud jsem čerpal já.
Příklad:
Kolik je za vraždu?
Trestní zákon uvádí, že může být až trest vyjímečný, tedy doživotí.
Tato odpověď je dostatečná, ale pokud chci, uvedu zdroj.
Zdroj: wéwéwé:zákony­prolidi.cz/§xxx

Ametyst

Nojo, Češi nevěří nikomu a ničemu, mnohdy ani sobě ne. Chovají se jako obklopeni nepřáteli a všichni jim lžou.

anonym

… tak uveď webové stránky své studijní Alma mater 🙂