HenryFonda

Opravdu jde vydělat i 120 000 Kč měsíčně jak píše tento inzerát?

Zajímalo by mě,jestli i dnes opravdu jde vydělat i 120 000 Kč měsíčně jak píše tento inzerát,zajímavé je to že takovejch nabídek je po Praze,Brně i Ostravě i v zahraničí(i­talie,německo,ra­kousko..) i po internetu nespočet,mě by tedy zajímalo jestli se na tyto nabídky někdo chytne že nabízí tolik peněz,není to náhodou jen klam? https://prace­.hyperinzerce­.cz/hostesky-tanecnice/inze­rat/15244896-tanecnice-nabidka-ostrava-mesto/ Děkuji.

Nejlepší odpověď
elkon

Vydělat se dá i víc, ale určitě ne nějakým inzerátem. To je pro pitomce, kteří naletí na podvod.

Další odpovědi
Drap

Co je n tom divného? Znám spoustu lidí kteří vydělávají i několikrát více a přitom ani nemusí tančit v baru.

dubraro

Jen zcela výjimečně a po omezenou dobu. Běžně mají prostitutky sotva polovinu. Takovéto částky se vydělávají například při výjezdu do zahraničí k velmi bohatým klientům (saúdskoarabský princ…) nebo do zemí, kde je prostituce zakázaná. To ovšem s sebou nese rizika. V arabských zemích například velmi hrubé chování klientů ke společnici, která si třeba za dva týdny přiveze 150.000, ale potom se musí měsíce léčit. Jinde může být přistižena policií a vypovězena ze země, případně i uvězněna.

Klaproth

Vydělat se to dá, nikoliv přes takový inzerát.