mosoj

Opět otázka pryč – proč ??

Odpovídal jsem na otázku annas. Odpověď nebyla jednoduchá a chvilku mně trvalo než jsem ji sesmolil.
Odklepnu a koukám – otázka je zase pryč !!!
Doplňuji:
Chápu Vás annas, já jsem měl také obavy že to tak vyzní !!!

Nejlepší odpověď
pekynka

Mám stejný problém.

Další odpovědi
annas

Tuto otázku jsem smazala sama. Protože jsem nechtěla, abyste si mysleli, že čekám na to, jak jsem nenahraditelná a že …

Jen poznámka. Pan Pondělí alias Člověk ovládá výborně pravidla českého pravopisu, takže může v této oblasti převzít žezlo a vysvětlovat pravopisné jevy…

Omlouvám se. Urážky, jichž jsem zažila na Odpovědích dost, mě ale bolí…

Jahoda

Mosoji,

nevím, kdo smazal otázku od Annas, ale já smazala tu od Pondělí. To, že tam napsal, že Annas píše bludy je pravdu nehorázné a urážející. Proto jsem smazala. Jestli to Vám, ostatním, urážející nepřipadalo, tak se omlouvám. Jen by mě zajímalo, jak byste se zachovali Vy, kdyby tam místo „Annas“ bylo napsané jméno někoho jiného a dotyčný by Vás napadl. Příjemné by to nebylo, co? Jestli se tedy zlobíte, že jsem si dovolila to smazat, pardon. A až tady hudou padat otázky typu „Ježiš, co si myslíte o té krá*ě xxx?“ a podobné vulgarismy, budete e tady také nechávat??

Není to na Vás Mosoji, ale i na ostatní. 🙂

Neberte to ve zlém, ale jako informaci 🙂

Děkuji a hezký večer.

led

Toľko som sa namáhala, kým som zosmolila odpoveď…aspoň viem, prečo sú tie otázky preč.
Život je zmena…nechcime mať všetko…

Miroslavst

Již nekomentuji pravopis a mám k tomu několik důvodů, které jsem již vysvětloval.
Jen pro annas informaci. Pan Pondělí to nebude tak jak říkáte: cituji „aby jste si neuškodila“.
Nemá tam náhodou být abyste?