Avatar uživatele
mosoj

Opět otázka pryč – proč ??

Odpovídal jsem na otázku annas. Odpověď nebyla jednoduchá a chvilku mně trvalo než jsem ji sesmolil.
Odklepnu a koukám – otázka je zase pryč !!!
Doplňuji:
Chápu Vás annas, já jsem měl také obavy že to tak vyzní !!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, vagra, pekynka před 5009 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pekynka

Mám stejný problém.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Tuto otázku jsem smazala sama. Protože jsem nechtěla, abyste si mysleli, že čekám na to, jak jsem nenahraditelná a že …

Jen poznámka. Pan Pondělí alias Člověk ovládá výborně pravidla českého pravopisu, takže může v této oblasti převzít žezlo a vysvětlovat pravopisné jevy…

Omlouvám se. Urážky, jichž jsem zažila na Odpovědích dost, mě ale bolí…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Mosoji,

nevím, kdo smazal otázku od Annas, ale já smazala tu od Pondělí. To, že tam napsal, že Annas píše bludy je pravdu nehorázné a urážející. Proto jsem smazala. Jestli to Vám, ostatním, urážející nepřipadalo, tak se omlouvám. Jen by mě zajímalo, jak byste se zachovali Vy, kdyby tam místo „Annas“ bylo napsané jméno někoho jiného a dotyčný by Vás napadl. Příjemné by to nebylo, co? Jestli se tedy zlobíte, že jsem si dovolila to smazat, pardon. A až tady hudou padat otázky typu „Ježiš, co si myslíte o té krá*ě xxx?“ a podobné vulgarismy, budete e tady také nechávat??

Není to na Vás Mosoji, ale i na ostatní. 🙂

Neberte to ve zlém, ale jako informaci 🙂

Děkuji a hezký večer.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Toľko som sa namáhala, kým som zosmolila odpoveď…aspoň viem, prečo sú tie otázky preč.
Život je zmena…nechcime mať všetko…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Již nekomentuji pravopis a mám k tomu několik důvodů, které jsem již vysvětloval.
Jen pro annas informaci. Pan Pondělí to nebude tak jak říkáte: cituji „aby jste si neuškodila“.
Nemá tam náhodou být abyste?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek