Hifive

Opavská gymnázia

Tak tato otázka se týká spíše lidí v okolí Opavska, ale odpovědět mohou i neopavští. Příští rok jdu do 9. třídy a již uvažuji nad středními školami. Pro mě je jasná volba gymnázium, a to nejlépe v Opavě. Pokud mě příští rok ale přijmou na obě gymnázia (Slezské i Mendelovo), nebudu vědět, pro které se rozhodnout. Kdyby někdo měl zkušenosti nebo názory na alespoň jedno z gymnázií, byla bych ráda za každou odpověď. :)

Odpovědi
Michal Kole

Na gympl nechoď. Když se ti nepovede, dostat na vysokou tak skončíš na úřadě práce jako dlouhodobě nezaměnstnaná.

Gympl je je rozšířená základka.

Pokud NEUMÍŠ plavat nechoď na pedagogickou školu, kde je plavání POVINNÉ.