Opakující se sen

Již několik let,párkrát v měsíci se mi zdává,že si z úst vytahuji,jako bych páral svetr,nějakou gumovou hmotu a je to strašně dlouhé a nekonečné a cítím i mírnou bolest na patře.Může to být tím,že ve spaní chrápu? Nemám na to vysvětlení!

Nejlepší odpověď
kropitko

Podle mého by to tím mohlo být,když chrápete tak máte pusu otevřenou,patro je suché a to může být ta bolest,no a ta bolest se pak přenáší do snu.
Já mám zase docela často sen,že jdu a upadnu a zlomím si ruku,probudím se a ruka bolí jako čert,jelikož si jí přeležím…

Další odpovědi
rynek878

těžko Vám zde někdo poradí lépe než spcialista v nemocnici.(možná na psychiatrii)

BENYTA

Před dvěma dny se mi zdálo,že mě někdo zabil – nožem -a viděla jsem svou dceru,jak komusi říká maminko…
Rozhodně je to reakce na vraždu prodavačky v Zooprodejně v Ústí nad Labem…
Také jsem pracovala v takovém obchodě…
Ale byl to hnus,to mi věřte…
Vy JEN CRÁPETE…

mosoj

Každý sen má nějakou příčinu. Většinou je to reakce na nějakou skutečnou událost nebo na něco co se děje v těle.
Pokud to nepřestane, nějaké lékařské vyšetření by asi neuškodilo.

anonym

Kropítko mě posílá na psychiatrii.Děkuji!

kropitko

no koukám,že si skočím na psychiatrii já…

anonym

Pepo,já se spletla! On to byl rynek!