elisacek :P

On je pro mě vše :( ale je v tom háček :((((

O5 jsem tu zas , jak už jsem psala , že miluju kluka a že spolu jezdíme na ryby atd. Chodí se mnou do stejné školy ale je o třídu víš .. :‚(( máme s nima tělocvik , ale on si mě vůbec ale vůbec nevšimne ! teda včera jo , to byli u nás rozdělený ale , jinak vůbec :/ mám ho ráda a nehci ho ztratit :(( chci aby jsme spolu chodila do Vánoc nebo alespoň do Silvestra :) ale nevím jak mu to mám říct MILUJU TĚ :( prosím poraďte a děkuju za vaše odpovědi :)
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/newim-co-to-ma-znamenat
to je to co jsem psala předtím :( je mi strašně smutno :( díky za odpovědi :‘)

Nejlepší odpověď
Pájo

Nečetl jsem, o co vše tu šlo… odpovím ti upravenou úvahou Markéty Hejné:

Je snad někdo, kdo by nechtěl být milován každý den? Lidské srdce je nenasytná hlubina. Jenomže lásku si nevymůžeš, nevyčaruješ, žádným příkazem nevynutíš. Teprve postupně, až budeš vděčně vítat zdánlivě prosté všední příhody a maličkosti, se dozvíš, co je vlastně láska. Pochopíš ji jako dar a možnost, která se ti stále znovu neokázele nabízí, a bolavá touha po zázračné lásce se v tobě pomalu zacelí jako rána. Není samozřejmou povinností osudu, aby nás zahrnoval výhodami. Všechno, co nám skýtá uznání, porozumění a pocit bezpečí, je důvodem k díkům. Každé setkání je obohacením a bez ochoty prožívat je naplno se žádný kvalitní mezilidský vztah neobejde. Ten, kdo poznal plodný půvab vděku, přestane být pouhým pasivním příjemcem. Vytváří události vědomě sám a život je pro něho mnohotvárným řetězcem dávání a přijímání. A každá živá bytost je součástí tohoto životem kypícího řetězce. Ach ano, láska druhého je vždycky dar.
Doplňuji:
Z toho, co popisuješ, to není oboustranné.
Nechodíte spolu, chodíte spolu jen na ryby.

Další odpovědi
terry

Jak bys ho mohla ztratit, když si tě vůbec ale vůbec nevšimne?

BANAN93

tak já sem taky rybář a když už tě bere na ryby tak je to dobrý – (ve škole se třeba nechce projevovat před partou)

Určitě sama poznáš jestli to mezi váma občas zajiskří a jestli se mu teda líbíš

Damiana

Na rybách se obvykle mlčí, tak tam se asi taky moc neprojevuje, ne? Když tě přehlíží před ostatními, tak jsi mu prostě ukradená. Zaměř svou pozornost radši jiným směrem než k tomu „tichému bláznovi“.
Jak píše terry – jak můžeš ztratit něco, co nemáš?

elisacek :P

Na rybách se spolu jedeme projet na kolech do lesa , koupeme se ( o prázdninách ) a navíc , je to můj nejlepší kámoš a tím jak můžeš ztratit něco, co nemáš? tak tím sem myslela , aby mi ho nějaká holka nevzala :(

Damiana

No jo, ale nechodíte spolu – jak píšeš, je to tvůj nejlepší kámoš. Ale co zamilovanost? Tedy – z jeho strany…:)
Klíďo se může stát, že ti ho nějaká vyfoukne – protože s ní nebude chtít kamarádit, ale rovnou chodit (tedy, pokud vůbec je na holky:-). Kdyby tě chtěl, už by jistě využil „příležitosti“.

elisacek :P

všimne si mě na chodbě o přestávkách , když jde sám ,, tak mi normálně řekne ,,Ahoj ! ¨ ale když jde s partou tak si mě vůbec nevšimne ( takhle sem to mylsela ) :(

elisacek :P

a do školy , mají s náma tělocvik .. ;)