elisacek :P

Newím co to má znamenat !

Zdravím , víte , zamilovala jsem se do jednoho kluka . Je o třídu víš a je takovej normální. :D už jsme spolu několikrát byli na rybách a choval se ke mě , jako by jsme spolu chodili :) bylo to krásný ale ve škole si mě ani nevšimne.. dělá machry :/ jak mu mám dát najevo , že ho miluju a že bych s ním chtěla chodit.? :'( je to můj nejlepší kamarád .. !!! jeho Facebook mám ale on na něj nechodí ( jenom občas ) :) ale to tam zase nejsem já :DD prosím poraďte , díky

Odpovědi
www

Klídek, nechce se „shodit“ před spolužáky a dej mu čas.
Mimochodem, podívej se, jak zde mají vypadat otázky:

Zdroj: www.odpovedi.cz/stran­ky/pravidla-otazek

strapanka

No jo, chalani radi „delaji machry“. Dcere som v podobnej situacii poradila napisat listok tlacenym pismom a bez podpisu, nieco v duchu: Sme ci nie sme viac ako kamarati? A spomen peknu prilezitost (ryby) kedy sa ti to tak uz zdalo, ale v skole ze to trochu pokazil.
A NEPODPISUJ sa, ak je spravny, bude vediet, od koho to je, ak je blbec, nebude sa s tym moct chlubit kamaratom, a ti sa z teba nebudu moct smiat…
Doplňuji:
U dcery Barborky to fungovalo

miláššek :*

Dej mu čas , nebo jsem taky byla takhle zamilovaná :) jestliže máš Fb , tak mu to buď napiš , že ho miluješ a jestli s tebou nechce chodit.. a nebo mu prostě pošli žádost o potvrzení vztahu :D také jsem to jednu udělala a zabralo to :") . za pokus to stojí.. :) a nebo , jestliže máte ve škole skřníňky na chodbách nebo nevím kde , tak mu napiš vzkaz a nepodepisuj se :) hoď ten dopis do skříňky . ( třeba tajně , až půjdeš o hodině na WC ) :DDDDDDDDDD nebo o přestávce :) to už je pak jenom na tobě :) přeju ti hodně štěstí :)