Newím co to má znamenat !

Zdravím , víte , zamilovala jsem se do jednoho kluka . Je o třídu víš a je takovej normální. :D už jsme spolu několikrát byli na rybách a choval se ke mě , jako by jsme spolu chodili :) bylo to krásný ale ve škole si mě ani nevšimne.. dělá machry :/ jak mu mám dát najevo , že ho miluju a že bych s ním chtěla chodit.? :'( je to můj nejlepší kamarád .. !!! jeho Facebook mám ale on na něj nechodí ( jenom občas ) :) ale to tam zase nejsem já :DD prosím poraďte , díky

Odpovědi:

Zlatý

Klídek, nechce se "shodit" před spolužáky a dej mu čas.
Mimochodem, podívej se, jak zde mají vypadat otázky:

Zdroj: www.odpovedi.cz/stranky/pravid la-otazek

Pokročilý

No jo, chalani radi "delaji machry". Dcere som v podobnej situacii poradila napisat listok tlacenym pismom a bez podpisu, nieco v duchu: Sme ci nie sme viac ako kamarati? A spomen peknu prilezitost (ryby) kedy sa ti to tak uz zdalo, ale v skole ze to trochu pokazil.
A NEPODPISUJ sa, ak je spravny, bude vediet, od koho to je, ak je blbec, nebude sa s tym moct chlubit kamaratom, a ti sa z teba nebudu moct smiat...
Doplňuji:
U dcery Barborky to fungovalo

Dej mu čas , nebo jsem taky byla takhle zamilovaná :) jestliže máš Fb , tak mu to buď napiš , že ho miluješ a jestli s tebou nechce chodit.. a nebo mu prostě pošli žádost o potvrzení vztahu :D také jsem to jednu udělala a zabralo to :") . za pokus to stojí.. :) a nebo , jestliže máte ve škole skřníňky na chodbách nebo nevím kde , tak mu napiš vzkaz a nepodepisuj se :) hoď ten dopis do skříňky . ( třeba tajně , až půjdeš o hodině na WC ) :DDDDDDDDDD nebo o přestávce :) to už je pak jenom na tobě :) přeju ti hodně štěstí :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.