Ahoj, prosím o radu, jaká kritéria musí splňovat ohláška rekonstrukce. Vpodstatě ani nemám zdání, jak ji formulovat a zda je potřeba ji odevzdat na příslušný staveb.úřad či jen na obecní úřad, bydlím na vesnici. Z důvodu rozšíření prostoru plánuji zbourat pravděpodobně původně obvodové hlavní nosné zdi baráku, ke které byly přistavěny místnosti. Děkuji moc za info. R.
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, rynek878 před 6006 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Ahoj ReHu-ško,
bohužel, pokud jde o zásah do nosné části konstrukce, požaduje se
stavební povolení. Nejjednodušší je zajít na příslušný stavební
úřad a tam dají veškeré informace včetně formuláře.
DAM
| 0 Nominace Nahlásit |
Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat, zda jste někdo dával při rekonstrukci svého domu do interiéru kulaté zásuvky a vypínače a případně jakou s tím máte zkušenost?
Já jsem je chtěla hned jak jsem je viděla u známé. Myslela jsem si vždy, že to patří jen do retro starých interiérů, ale u známé jsem to právě viděla v kombinaci v moderně pojatém interiéru a vypadají fakt super. Já jsem vybrala takové hnědé https://www.kliklap.cz/jednoduchy-kulaty-vypinac-kastanove-hneda/ , které se mi opravdu líbí.
Dobrý den, ohledně ohlášky rekonstrukce vám mohu napsat o své zkušenosti. Nejdříve je důležité zjistit, zda vaše plánované změny vyžadují stavební povolení nebo stačí jen ohlásit rekonstrukci. Pokud plánujete zbourat nosné zdi, pravděpodobně budete potřebovat stavební povolení. Nejlepší je se obrátit přímo na místní stavební úřad, který vám poskytne přesné informace. V mém případě jsem si najala firmu, která se o celou rekonstrukci postarala. Držím palce ať se vaše rekonstrukce vydaří.