Hanny10

Odvolani proti vysledkum z anglicke zkousky Pet.

Minimalni pocet pro splneni zkousky je 70. Bohuzel jsem dosahla jen 68 bodu, ma cenu zkusit se odvolat? Kdyz je to jen o dva body…

Nemate nekdo zkusenost s odvolanim u techto Cambridge zkousek?

Odpovědi
Larissa

Osobně mám zkušenosti jen s odvoláním proti výsledku na přijmutí žáka na střední školu.

Byla jsem asi pátá od konce a za celý život jsem nedělala nic, než se jen poflakovala. Rodiče byli dost skeptičtí k tomu, abych se odvolala, no, já taky.

Ale vzali mě! A ne do nějaké hnusné školy, ale do jedné z nejlepších v Ostravě! Asi je to něco jiného, dobře, určitě je to něco jiného, ale za zkoušku nic nedáš, ne?