Achaleus

Odstoupení od smlouvy

Prodal jsem auto. Může bazar odstoupit od smlouvy o odkupu a požadovat vrácení peněz ? Jestli ano z jakých důvodů. Děkuji ;)
Doplňuji:
Děkuji. A do kolika dní tak může učinit ?

Nejlepší odpověď
Zbynas

Pokud byla podepsána kupní smlouva, baraz odstoupit může pouze v případě, že jsi vědomě zatajil údaje k tomuto vozidlu, např. skutečný technický stav vozidla, případně rozdíly mezi TP a skutečností, o kterých jsi musel vědět.
Doplňuji:
Do 30 dnů. Doporučuji prostudovat tento článek :) http://www.no­vinky.cz/auto/169016-pri-koupi-ojeteho-auta-je-dobre-vedet-kdo-nese-odpovednost-za-vady.html