Elis Pokorná

Odstavení zakrslých králíčků

Máme 3 zakrslé králíčky. 16.7.2013 jim budou 2 měsíce, momentálně mají 460g . Myslíte, že už by bylo možné, aby šli již příští úterý do nového domova? :) Přikládám fotku jednoho z nich, děkuju za radu!

Foto- http://www.ifau­na.cz/images/mfo­rum-foto/foto/201307/51­d57830f2faa.jpg

Nejlepší odpověď
www

Po této době to lze. Nemusíš ani nic studovat na netu, nebo v moudrých knihách, ale jen pozorovat samici. Jakmile nenechává mladé napít, lze je už oddělit.
Praxe

Další odpovědi
Konan-Pain

Nejnižší věk, kdy se králíčata mohou odstavit, a prodat, je 6 týdnů. Avšak ideální je věk 8 týdnů.

Coliffe

Určitě by to už šlo :).. Od chovtele jsem dostala minulý rok také králíčka na dvou měsících, a ti tvoji vypadají k světu :)