jurakova

Odměna exekutora – náklady.

Je někde stanovené jake mohou být naklady exekutora?Muže být částka 39000kč a vyšší?Dekuji za odpověd Majka

Odpovědi
standa

Výše a způsob určení:

  • odměny
  • hotových výdajů
  • náhrady za doručení písemností
  • náhrady za ztrátu času

je stanovena vyhláškou Ministerstva spravedlnosti č. 330/2001 Sb.

A zda tyto odměny mohou činit 39.000 Kč a více? No to přeci záleží na výši vymáhané částky, ze které se vypočítává 15% ODMĚNA + další výše zmiňované náhrady…

Zdroj: http://www.sa­git.cz/pages/sbir­katxt.asp?zdroj=sb01­330&cd=76&typ=r