mosoj

Odlévali jste někdy olovo o Vánocích ?

Ne? Tak si to zkuste moderně .

http://www.eon­.cz/pf2012/
Doplňuji:
Dneska než by se roztavilo tak by ho někdo ukradl.

Nejlepší odpověď
Drap

Nijak mně tento reklamní trik nenadchl. Zůstanu u klasického odlévání, jako léta minulá

Další odpovědi
manon

Tak jsem odlila kometku – prý nejlepší, co mne mohlo potkat a zda prý jsem na takový příval štěstí připravena… :) Budu se muset psychicky připravit asi :)

Nikdy jsem olovo neodlévala a jediným a největším zážitkem s litím olova bylo odlévání olova Jiřím Kodetem v Pelíšcích :D

Fienir

Vyšlo mi: Hovínko
Ano, i takové věci se stávají. Každopádně je to dobré znamení, protože si užijete spoustu srandy, a to už od tohoto momentu.

briketka10

odlívala jsem sama a vyšly mi prapodivný obrazce
tyhle jsou moc hezký jen aby vyšly ty předpovědi o
štěstí :))

lemur

odlévám olovo celý rok. o vánocích máme celozávodní dovolenou.

Michal Kole

ne

terry

Ano 🙂

zoravselicho

My vlastně teprve nedávno, táta dostal takovéto olovo na vánoce i s nálevkou.

mosoj

Víte co vyšlo mně ? Že prý mně někdo na sociálních sítích zradí. Zajímavé ! Mám dojem že se tak už stalo !!! Pověrčivý nejsem.

briketka10

já si odlila všechny odlitky,ale zůstanu u ČEZU
nesmíš to přeci brát tak vážně je to legrace :)