mvk

Odkud je citát?

Světe, tys prohnilý jako zdechlina psa na dně příkopu. Tvé drahé domy a zahrady a nacpaná břicha jsou jen jednou tvou tváří. Na té druhé lidé hladoví ve stokách. A jediné, na co se zmůžeš, je překvapený pohled? Je načase to skončit. Ty – i s těmi svými kšiltovkami – nezasloužíš nic než zuřivou tvář a rudé nebe!

Odpovědi
zjentek

Vypadá to jako nějaká konfese KLDR vůči USA.

paul1

Poněkud extravagantní – od nějakého básníka nebo jiného „rozervaného“ umělce?