vitek1724...

Odkad je plyn z topení?

Doplňuji:
(těžba)!

Nejlepší odpověď
setapouch

Jinak jsi normální? Zkus se zamyslet nad tím, co jsi napsal. Pak nad těmi vykřičníky. Jestli je ti víc než deset let, měl bys pocítit náhlý příval studu.

Další odpovědi
Banán88

jak ve standartnich vafkach tak v kotli plynovem je tzv zemni plyn, ten se tezi z podzemnich a podmorskych zasobaren kde se miliony let hromadil rozkladem zivych organismu atp.. K nam se dostava hlavne z Ruska
Doplňuji:
po doplneni tve otazky zacinam pochybovat, jestli jsem pochopil otazku spravne, ale doufam, ze jsem ji zodpovedel ve vsech bodech.. ackoliv tedy musim uznat, ze oblast tezby plynu v konkretnim topeni se mi asi urcit dost dobre nepodari..

mosoj

Z topení. Většinou je to CO .