smugi

Víme jak a jestli vůbec dokážeme dokázat teorii strun?

A co gravitony? Už je v LHC viděli, nebo jim tam chybí?
Díky
Doplňuji:
Prosím o odpověď na otázku, jsem seznámen s problematikou, ale ptám se na konkrétní otázku…

Nejlepší odpověď
dudu

Dobré pozdní odpoledne., my dva to určitě nedokážeme, ale moc rád bych se zeptal kupř. pana Dr. Grygara, kde dnešní vědci berou odvahu vysvětlovat povahu vesmíru?., uznávají, že jen malou část tvoří bílá hmota a energie a obrovskou část údajně vyplňuje tmavá hmota a energie. Takže i ti naši největší vědátoři velmi připomínají jedince, kteří ze zcela tmavé místnosti zatím spatřili jen malý koutek, ale vesele prezentují celý její obsah!!
Podle informací ze skutečných, či virtuálních setkání s mimozemšťany jsme údajně upozorňováni, že naše pojetí času, prostoru a fyzikálních veličin je veskrze mylné? Přímo dva čerti tudíž vědí, jak to funguje a kdo za tím vším stojí. Je to alespoň prozatím dobře, či špatně?